MOTI

Moti

Java vazhdon me përkeqësimin e motit dhe më konkretisht sipas Shërbimit Kombëtar Meteorologjik - e Martë 22 Janar 2019 - parashikohen shira lokale, fillimisht...

Moti

Me shira, stuhi dhe lokalisht me dëborë fillon kjo javë dhe më konkretisht sipas Shërbimit Kombëtar Meteorologjik - e Hënë 21 Janar 2019 -...

Moti

Sipas Shërbimit Kombëtar Meteorologjik - e Premte 17 Janar 2019 - priten vransira, lokalisht më të dendura në pjesën perëndimore, në jug dhe në...

Moti

Një përmirësim të ndjeshëm do të paraqesë moti sot në të gjithë vendin dhe më konkretisht sipas Shërbimit Kombëtar Meteorologjik - e Enjte 17...

Moti

Era e fortë këmbëngul, ndërkohë që largohet moti i keq dhe më konkretisht sipas Shërbimit Kombëtar Meteorologjik - e Mërkurë 16 Janar 2019 -...

Moti

Një përkeqësim të shpejtë do të ketë moti me dëborë edhe në zonat fushore si dhe erë të fortë deri në 10 ballë. Sipas...

Moti

Një përkeqësim i ri i motit pritet ditën e Shtunë, me dëborë dhe në zona me lartësi të ulët të rajoneve kontinentale dhe...

Moti

Me dëborë, stuhi dhe erë të fortë vazhdon kalimin e saj në vendin tonë «Ypatía» dhe sipas Shërbimit Kombëtar Meteorologjik - 10 Janar 2019...

«Tilémachos» sjell një mot shumë të ftoftë, dëborë dhe erë të fortë

Një valë e re e motit të keq do të godasë vendin nga sot, me temperatura të ulëta, stuhi sporadike dhe reshje bore lokalisht...

Moti

Me një mot shumë të ftoftë, dëborë dhe erë e fortë në drejtimin verior vjen «Tilémachos» dhe sipas Shërbimit Kombëtar Meteorologjik e Hënë sot...